FUNKČNÍ SEBEOBRANNÉ KARATE

ČESKÁ REPUBLIKA

Vítejte ve FUSEKA!

ÚVODNÍ STRÁNKA      O NÁS      SEMINÁŘE A TRÉNINK U VÁS      STAŇTE SE TRENÉREM!      ZALOŽTE SI VLASTNÍ KLUB!      METODIKA      STUPNĚ DOVEDNOSTÍ      AKCE FUSEKA      OCHRANNÁ ZNÁMKA


OCHRANNÁ ZNÁMKA

Registrovaná ochranná známka FUSEKA

Cvičení a výuka funkčního sebeobranného karate, udělování licencí trenérů a zkušebních komisařů, užívání stupňů dovedností KYU a DAN, metodika Fuseka, užívání názvu Fuseka a další je chráněno zákony dnem zápisu u Úřadu průmyslového vlastnictví.

Vyžadujte originál Fuseka!

Necvičte žádné varianty! Vždy vyžadujte od trenéra, aby byl držitelem licence Trenér Fuseka nebo Cvičitel Fuseka! Tuto licenci může vydat pouze držitel vlastnických práv k ochranné známce Fuseka přímo nebo prostřednictvím právních zástupců. I cvičení v soukromí mimo prostory klubu bez vedení trenéra nebo mezi kamarády, zejména na veřejnosti je narušením práv Fuseka. Fuseka není volně dostupné bojové umění. Tímto opatřením se předchází právním postihům samotných cvičenců i trenérů nebo kohokoli, kdo tato práva naruší. Tímto opatřením je také zaručena nejvyšší kvalita výuky Fuseka.

Prestižní značka FUSEKA

Jako chráněná obchodní značka, FUSEKA tak drží výjimečné postavení vůči volně dostupným zájmovým činnostem jako jsou bojové sporty a jiná bojová umění nebo různé druhy sebeobrany. Provozovat Fuseka mohou pouze kluby a členové Fuseka na základě licenčního vztahu, případně i nečlenové na základě obchodního vztahu s držitelem práv Fuseka.

 

E-mail: info@fuseka.cz

Functional Self-Defence Karate
www.fuseka.com

(c) 2015-2021 fuseka.cz