FUNKČNÍ SEBEOBRANNÉ KARATE

ČESKÁ REPUBLIKA

Vítejte ve FUSEKA!

ÚVODNÍ STRÁNKA      O NÁS      SEMINÁŘE A TRÉNINK U VÁS      STAŇTE SE TRENÉREM!      ZALOŽTE SI VLASTNÍ KLUB!      METODIKA      STUPNĚ DOVEDNOSTÍ      AKCE FUSEKA      OCHRANNÁ ZNÁMKA


ZALOŽTE SI VLASTNÍ KLUB!

 Založte si vlastní klub FUSEKA!  Staňte se členy FUSEKA!

V zájmu zajištění trvalého provozování Funkčního sebeobranného karate vám doporučujeme, abyste si založili vlastní zájmový klub.

Lze založit klub jako samostatný právní subjekt nebo můžete vytvořit klub v rámci již existující organizace např. Tělovýchovná jednota nebo firma. 

Existuje také možnost vzniku klubu bez právní subjektivity jako aktivita lidí stejného zájmu. 

Klub je tvořen jednotlivými členy FUSEKA.

Registrací vašeho klubu u FUSEKA získáte právo užívat ve vašem názvu FUSEKA a při své činnosti právo užívat metodiku FUSEKA. Dále získáte možnost vyškolení vašeho cvičitele nebo trenéra klubu FUSEKA. Zakladatel klubu bude u FUSEKA zvýhodněn.

Jednotliví členové dostávají právo učit se Funkční sebeobranné karate, dále jej provozovat a také získávat stupně dovedností KYU a DAN sebeobranného systému FUSEKA.

V klubu se lépe cvičí. Vzájemně se podpoříte ve vaší snaze.

 

Registraci klubu u FUSEKA proveďte prostřednictvím e-mailové korespondence žádostí o registraci klubu s uvedením názvu klubu a místa, kde bude probíhat cvičení, dále jména a kontaktních údajů na vedoucího představitele klubu a zda má váš klub právní subjektivitu (název, IČ) či právní subjektivitu nemá. Poté obdržíte rozhodnutí o registraci klubu u FUSEKA.

Přihlášení jednotlivců ke členství ve FUSEKA se realizuje prostřednictvím již existujícího klubu nebo klubu, který teprve vzniká. Poté obdržíte pokyn k úhradě členského poplatku. Po uhrazení poplatku dostanete průkaz člena FUSEKA a v něm potvrzení o členství.

Adresa pro e-mailovou korespondenci je: info@fuseka.cz

Členství klubu ve FUSEKA trvá po celou dobu, kdy sdružuje členy FUSEKA za účelem společné výuky a provozování Funkčního sebeobranného karate.

Členství jednotlivce ve FUSEKA po uhrazení členského poplatku trvá vždy jeden rok (12 měsíců).

Číslo účtu FUSEKA Česká republika: 207144511/0600

 

 

E-mail: info@)fuseka.cz

Functional Self-Defence Karate
www.fuseka.com

(c) 2014-2021 fuseka.cz